Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  1,51 zł , zmiana od tamtej pory: -9,93%

Re: I kw. już 9 maja !?

Zgłoś do moderatora
Odnośnie ceny sprzedaży za Wirbet jeżeli do niej dojdzie oczywiście i mocno kibicuje aby doszło ,
Czy bedzie poniżej czy powyżej wartości księgowej to w zasadzie bez znaczenia. Najistotniejszy bedzie fakt uzyskania gotówki i zmniejszenie zadłużenia co znacznie poprawi wskaźniki , zmniejszy koszta itd.
Największym problemem Radzia na ten moment jest stosunkowe duże zadłużenie i koszta z tym związane .
Po sprzedaży Wirbetu i przeznaczeniu myśle połowy tej kwoty czyli Ok 4-5 mln tak realnie ,
Koszta miesięczne spadną o 80 tys miesięcznie co w skali roku da juz niebagatelna oszczędność .

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
RADPOL 0,00% 1,36 2019-07-19 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.