mega spółka. Pięknie krok po kroku. Musze przyznać że miałem te akcje na new connect i sprzedałem i jak obserwuję teraz to patrzę z niedowierzaniem że co kwartał co rok jest lepiej akwizycji takich w Polsce to chyba poza aseco nie robi nikt. Budują łądnie grupe do tego wysyp rekomendacji akcjonariat spółki wygląda to co najmniej bardzo dobrze ciekawe co będzie dalej