Chlopie ja to ja ...limba to zielona mordka z parkietu ...a 30mdlo byl na dlugo przed tym jck kupowalem akcjv chyba z 8 czy 9 lat temu i bardzo dzialal mi na nerwy teraz goscia podziwiam za wytrwslosc...jak tutaj wszedlem i zobaczylen jak 30malo pisze .....30malo !!!!! To az sie zasmialen gosc jest przekozak i zycze mu tych 30zl..i sobie tez jak bede obejmowal po 1,92 :) kiepski z Ciebie detektyw