Zauważ, że jesteś w przeciwfazie do rynku bo rano powinieneś być na gotówce a nie na akcjach i teraz będziesz gonić się z rynkiem :) Co do moich zakupów to kupiłem po 2,40 i sprzedałem w dniu ogłoszenia wyników bo mi się handel nie podobał i od tej pory jestem bez akcji, czekam na odpowiedni moment by znów wejść. Więc twoje domysły o moich zakupach po 2,90 są błędne.