Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  15,10 zł , zmiana od tamtej pory: 97,35%

Re: I co z tego czy ktoś lubi T.C.czy nie

Zgłoś do moderatora
@cykle
Niestety tak nie będzie, on nigdy nie będzie budował wartości dla wszystkich akcjonariuszy! Niewykluczone, że ostatki które wytrzymają i przy nim zostaną zarobią i to całkiem fajne. Tak z ręką na sercu wytrzymasz tu 5 lata, a jeśli będzie trzeba kolejne 5 lat?
Co do TechV większość pretensji dotyczyła o umorzenie certyfikatów nie na obligi a na tajniacki zakupu certyfikatów Eurov. i nie ma wątpliwości, ze wykorzystał tu swoją pozycję dominującą bo wiedział jaki exit szykuje sie w EuroV i co czeka TechV.
Widzisz u Czechowicza jest zawsze coś...Sprawdź sobie pierwszą politykę dywidendową zależną od między innymi od wysokości PKB. Wszystkie warunki zostały spełnione oprócz wzrostu PKB o poziom zawarty w tej polityce, tylko że było tam też coś takiego że jeżeli PKB nie osiągnie odpowiedniego wzrostu to dywidenda zostanie odpowiedni pomniejszona.... Czy były to chyba się domyślasz? I właśnie jest zawsze coś.... Ostatnio mieli tyle kasy że spłacali obligi prze terminem wykupu bo nie wiedzieli w co ją zainwestować, przyznasz mi chyba że to jest rzadko spotykane? Czy ktoś zobaczył choć 1zł z nadpłynności w spółce???
Naprawdę uważasz, że moje czy twoje pisanie na bankierze ma wpływ na poziom kursu ? Uważałem cie za rozsądnego gościa do tej pory ;)

Tu można zrobić zwrot o o 180* bardzo szybko! Pierwszy mały kroczek to zmiana wysokości zapowiadanej dywidendy na 2-4% ( to minimum) tak jak to było w ostatniej polityce dywidendowej, ale powinno być 5% . Uczciwe załatwienie sprawy z Egginkiem i resztą opornych na ATMie , uczciwe załatwienie sprawy z PEMem. Jakoś nie widzę Czechowicz w takiej akcji. Polecam książkę o MCI i wypowiedzi jego najbliższych współpracowników o nim: robot, człowiek pozbawiony empatii itd itd

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
MCI 1,02% 29,80 2025-11-10 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.