to normalne że każdy wątpi jak kurs spada bez powodu w ostatnim czasie miałem spory pakiet aleji po 60 gr mtrans po 12 gr novavis po 50 gr i też w pewnym czasie wątpiłem ale opłacało się .
Pisałem maila do spółki niestety nie chce się im odpisać za to duży minus