To, że kogoś może nudzić brak wzrostu i pozbywa się akcji za kilka tyś nawet ze stratą to można zrozumieć. Tylko dlaczego chętni do kupowania się skończyli. Ja już mam tyle ile chciałem po 0,22 i 0,21 - dzisiaj dokupiłem trochę. Myślę, że przy takim kursie ryzyko straty nie jest duże a możliwość zysku realna.
Pozdr,
WojtekK