Będa msce kiedy kupowac beda wiecej, a beda takie kiedy kupią mniej. Pamietac tez trzeba, że wyniki wbrew jazgotowi bedą sie poprawiać, awiec i wycena akcji bedzie wzrastać. Mozesz kupic 20% za 70 gr a mozesz 10 za 1.40. I masz to samo w kontekscie zapłaty za akwizycję...Nie jest przecież napisane, ze MUSZA KUPIĆ te 20%. Moga kupić np.10%.