problemem tej firmy są jej wyniki, pogrszająca się rentownosc i coraz gorsze przepływy finansowe. W sytuacji Indaty skup akcji własnych to debilizm, świadczy o braku kompetencji zarządu. nie wiedzą co robić z pieniędzmi, znaczy nie mają pomysłu na biznes, akcje skupią w ok 50-55 groszy jak znam życie, jutro podejrzewam że rano będzie + 3 + 4% a potem zjazd -2, - 3% od ceny dzisiejszej