Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  39,40 zł , zmiana od tamtej pory: 2,03%

Re: I co minął 26 III a tu cisza

Zgłoś do moderatora
BSC DRUKARNIA OPAKOWAŃ S.A.
Temat
Zawiadomienie o nabyciu pakietu akcji Emitenta oraz o przekroczeniu 90% ogólnej liczby głosów
Podstawa prawna
Art. 70 pkt 1 Ustawy o ofercie - nabycie lub zbycie znacznego pakietu akcji
Treść raportu:
Zarząd BSC DRUKARNIA OPAKOWAŃ S.A. z siedzibą w Poznaniu _"Spółka", "Emitent"_, niniejszym informuje o tym, że w dniu dzisiejszym otrzymał od AR Packaging Sweden AB _wcześniej A&R Carton AB_ _"Zawiadamiający"_, w trybie art. 69 ustawy o ofercie publicznej i warunkach wprowadzania instrumentów finansowych do zorganizowanego systemu obrotu oraz spółkach publicznych, informację o nabyciu pakietu akcji Emitenta oraz o przekroczeniu 90% ogólnej liczby głosów w Spółce w wyniku rozliczenia w dniu 3 kwietnia 2020 r. transakcji nabycia akcji w ramach wezwania do zapisywania się na sprzedaż akcji Spółki.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
BSCDRUK -0,25% 40,20 2020-04-24 15:29:49
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.