Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  38,90 zł , zmiana od tamtej pory: 3,34%

Re: I co minął 26 III a tu cisza

Zgłoś do moderatora
Wstyd
I jeszcze raz wstyd Panowie i Panie z funduszy, przecież mówiliście że nie sprzedacie!!!! i co znaczy wasze slowo??? tyle co obornik na polu!!! śmierdzi i tyle. A skoro zmieniliście zdanie bo macie do tego prawo szczególnie w nowej rzeczywistości to skoro wcześniej byłkomunikat to i teraz powinien być nowy komunikat z wyjasnieniem ale do tego to trzeba mieć odrobinę kultury i godności!!

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
BSCDRUK -0,25% 40,20 2020-04-24 15:29:49
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.