Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  6,78 zł , zmiana od tamtej pory: 157,23%

Re: i co dalej z kursem millenium

Zgłoś do moderatora
Dnia 2023-07-20 o godz. 10:29 ~Obserwator napisał(a):
> Dnia 2023-07-20 o godz. 09:33 k_p napisał(a):
> > powtórzę pytanie, ponieważ poprzedni wpis usunięty przez admina, nie wnikam w argumenty.
> >
> > skoro wyrok TSUE nie zrobił na bankach żadnego wrażenia, to dlaczego nie ma dalszej pompki na kursach zwłasza na millenium.
> > równie dobrze mogłoby tutaj stać się to co na będzinie.
> >
>
> W dniu dzisiejszym wszystkie banki lecą na pysk.
> Może program rządowy 2 % przyczynił się do tego.
> Tzw. problem frankowiczów, to wielka wydmuszka propagandowa.
> Frankowicze nic nie zyskają. Poniosą tylko większe koszty.

PS
Wystarczy przeczytać ogólnie dostępną informację:
"Instytucje finansowe potwierdziły intencję finansowania NABE, ale ich dążenie do ograniczenia finansowania podmiotów posiadających aktywa węglowe wymaga objęcia zobowiązań finansowych NABE gwarancjami Skarbu Państwa - poinformowało Ministerstwo Aktywów Państwowych w komunikacie prasowym."
i wszystko staje się jasne.
Utworzenie NABE - studni bez dna - wyjaśnia zbliżający się kataklizm.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
MILLENNIUM 0,34% 17,48 2026-02-20 11:17:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.