Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  6,77 zł , zmiana od tamtej pory: 157,61%

Re: i co dalej z kursem millenium

Zgłoś do moderatora
Dnia 2023-07-20 o godz. 09:33 k_p napisał(a):
> powtórzę pytanie, ponieważ poprzedni wpis usunięty przez admina, nie wnikam w argumenty.
>
> skoro wyrok TSUE nie zrobił na bankach żadnego wrażenia, to dlaczego nie ma dalszej pompki na kursach zwłasza na millenium.
> równie dobrze mogłoby tutaj stać się to co na będzinie.
>

W dniu dzisiejszym wszystkie banki lecą na pysk.
Może program rządowy 2 % przyczynił się do tego.
Tzw. problem frankowiczów, to wielka wydmuszka propagandowa.
Frankowicze nic nie zyskają. Poniosą tylko większe koszty.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
MILLENNIUM 0,11% 17,44 2026-02-20 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.