Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  1,00 zł , zmiana od tamtej pory: -60,40%

Re: Humble Bundle po raz trzeci

Zgłoś do moderatora
36,087 Sold, paczka kosztuje minimum 11$, jest 7 gier, jesli skapnie nawet 1$, to moze po 10 dniach sie zrobi jakis fajny przychod, poza tym wazniejsza kwestia, gra jest w lepszym stanie niz rok temu, wiec moze dzieki temu wiecej ludzi będzie grało, co przelozy się na łatwiejsze znalezienie graczy w multiplayerze i gierka sie jakos rozkręci na PC.

Na XBOX trwa wyprzedaz, dla US miejsce ponizej 200, wiele gier jest przecenionych, wiec stabilnie i kasy też coś wpada.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
ECCGAMES -1,00% 0,40 2025-09-19 14:59:06
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.