Dawniej jak Pcguard byl wolny(bez Narkiewicza iCalatrawy) +25% to przez kilka dni bylo , a jeszcze dawniej to po +40 sobie rosl , zdziadowali spolke ze hej , pocichu licze ze w koncu przynajmniej spekula sobie przypomni o Pcguardzie bo na naszych prezeskow nie licze.