Dnia 2016-09-13 o godz. 11:00 ~panda napisał(a):
> Wklejać potrafisz to teraz marsz do szkoły, bo to aż przykro czytać, jak ludzie są bezmózgami i nie potrafią czytać. Kolega od tekstu kto to kupi napisał to ironicznie. A Ty zamiast zrozumieć i się zaśmiać tworzysz dziesiątki zdań udając mądrego, a tak naprawdę pokazujesz brak wiedzy. Co gorsze nie potrafisz się przyznać i zamknąć tylko dalej brniesz. :)
No to już wiemy z kim mamy do czynienia...... Już łapię tornister i lecę do szkoły, bo zaraz dzwonek i nie mam czasu na dalsze pisanie, ale w przelocie zapytam, czy jak ciebie nazwałbym bezmózgowcem to będzie to ironia, czy to fakt bezsporny??? Czytać każdy może....trawestując klasyka, ale nie każdy może ze zrozumieniem. Napisałem ci do kogo ta niby ironia może się odnosić, aczkolwiek w tym kontekście z ironią to ma niewiele wspólnego, ale doceniłem jego wysiłek umysłowy i zwróciłem uwagę, że to chyba do niego.... Uciekło ci, ale to nie twoja wina. Po drugie uśmiałem się świetnie pisząc oba teksty i miałem zabawę jak z ironii zrobiła się irracjonalność i irytacja. Mam prośbę, na drugi raz jak się chcesz odezwać , to bez inwektyw i trzy razy się zastanów w jaki sposób wyrazić swoje myśli na papierze. A tymczasem meritum, tj. ćwiczenie, które proponowałem legło poza tą dyskusją, bo jak się nie ma nic do powiedzenia to najlepiej zaatakować...na zasadzie ...., a u was biją Murzynów! Lecę łapać wiedzę, bo szofer na mnie czeka.