Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  26,99 zł , zmiana od tamtej pory: -97,85%

Re: http://braster.eu/pl/urzadzenie-braster

Zgłoś do moderatora
Dnia 2016-09-13 o godz. 10:02 ~panda napisał(a):
> Kolego otwórz google i wpisz słowo ironia. Potem przyjdź i pisz swoje mądrości :D

Pisałeś coś do mnie...? Odniosłem wrażenie, że tak, więc serwuję ci definicję, tak jak sobie życzyłeś.
Ironia (grec.εἰρωνεία eironeía, dosłownie „przestawienie, pozorowanie“) – sposób wypowiadania się, oparty na zamierzonej niezgodności, najczęściej przeciwieństwie, dwóch poziomów wypowiedzi: dosłownego i ukrytego, np. w zdaniu Jaka piękna pogoda wypowiedzianym w trakcie ulewy. W klasycznej retoryce ironia stanowi jeden z tropów, jest zaliczana także do podstawowych kategorii w estetyce.
W rozumieniu potocznym ironię utożsamia się z zawoalowaną kpiną, złośliwością, wyśmiewaniem, dystansem.
Termin ten odnosi się również do sytuacji, zjawisk niezgodnych z oczekiwaniami; rezultatów przeciwstawnych wobec zamiarów, czyli do zaburzenia przyczynowo-skutkowej struktury rzeczywistości.
Ta twoja "ironia" to się odnosiła chyba do wypowiedzi poprzedniego forumowicza , "kto to kupi" itd. ....? Miło chyba będzie wszystkim na tym forum, jeżeli tego typu stanowisko będzie podparte choćby cieniem argumentu. Rozumiem, że dla tego forumowicza jest za drogo, ale on jednak inwestuje w przekonaniu, że ktoś to kupi i on zarobi na tym! Ale jeżeli wyraża jednocześnie dodatkowe wątpliwości "kto to kupi", a dał trochę wsadu w ten interes to się robi ciekawie, bo to ciężko uzasadnić z każdego punktu widzenia..... Stąd moje wątpliwości co do prezentowania takiego stanowiska, będąc jednocześnie inwestorem Brastera. Chyba, że on sam to kupi i zdecyduje się zapłacić drogo, no to wtedy jest to zrozumiałe! Tylko gdzie wówczas jest ten biznes??? Zatem kończąc, konkluzja jest taka, że może warto wykonać to ćwiczenie obliczeniowe ku pożytkowi własnemu i forumowiczów.
To nie są żadne mądrości, ale abecadło inwestora.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
BRASTER -4,92% 0,58 2023-05-04 02:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.