Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  17,00 zł , zmiana od tamtej pory: -96,59%

Re: Historia Zyrtex B a Braster

Zgłoś do moderatora
Czy tu nie chodzi o firmę Zortrax z Olsztyna A nie Zyrtrex B z Wrocławia? Poza tym to dwa różne światy. Co do Braster to straszna spółka, szkoda na nią tracić czas przy obecnej koniunkturze w innych branżach. Niech sobie opracowywuje te swoje modele i przestanie ludziom oczy mydlic. Do czasu produkcji to tu kurs pewne jednocyfrowy będzie, a wtedy na pewno będzie czas, żeby dokupić. Obserwuje ta spółkę od 2 lat i wiem co mówię. To jest maszynka do wyciągania pieniędzy od leszczy, którzy chcą szybko i dużo A w rezultacie nie mają nic poza strata. szkoda czasu tracić i co gorsza pieniędzy.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
BRASTER -4,92% 0,58 2023-05-04 02:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.