Syndyk zrobił dobry interes.
Frydrych idzie w zaparte. Pytanie jak długo wytrzymają jego sponsorzy.
Pewnie przekonywał o możliwości wprowadzenia podatku od śladu węglowego przez UE ale do tego czasu będzie musiał wydać kolejne 300-400 mln PLN.
Przemek za dużo mniejszą kasę rozbudował możliwości produkcyjne COG i odpuścił sobie HCz