Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  6,64 zł , zmiana od tamtej pory: -78,31%

Re: Harmonogram na 2022 - czym zaskoczą?!

Zgłoś do moderatora
Ta bo wiesz tu ulica chciała by pewnych informacji mamy taką grę zarobimy tyle.zapraazamy kapitał bo my pewniaczki jak wszystko na GPW tu ci nikt nic nie powie, a jak powie to i tak nie ma.co liczyć na spełnienie jak w cdr pcf itd nie podoba się to zabieraj krętki i won, a nie siedzisz tu psioczysz na spadki co by inni mieli źle bo to tobie nie idzie... Boisz się wejść to przynajmniej siedź cicho nie mieszaj.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
AIGAMES 9,09% 1,44 2022-07-04 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.