Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  6,80 zł , zmiana od tamtej pory: -80,59%

Re: Harmonogram na 2022 - czym zaskoczą?!

Zgłoś do moderatora
Po co ten sarkazm, tu nie chodzi o współpracę z EA, ale o jakiekolwiek sensowne i przynoszące dochody potencjalne produkcje. Coś pokroju Ghostrunnera czy teraz pewnie Chernobylite, jeśli odniesie podobny sukces, jest tej firmie potrzebne, bo te pomniejsze gry niewiele wnoszą, a często pewnie są strzałem w kolano pod kątem ratio włożony kapitał - zyski.

Mówię to z perspektywy gracza, który również obraca się w środowisku graczy różnego typu (od hardcore gamerów po casuali grających w gry sporadycznie) - z całego portfolio firmy może 3-4 projekty są warte uwagi dla szerszej publiki (spośród tych wydanych), a o tych nadchodzących póki co jest za mało informacji, żeby powiedzieć czy będą miały szansę się podobnie wybić.

Jaka więc jest strategia firmy? W kogo celują? Za sukcesem firmy stoją nie tylko inwestorzy pompujący setki tysięcy w spółkę, ale też klienci, którzy muszą mieć produkty warte uwagi i wydania na nie pieniędzy. Na ten moment nie mam pojęcia dokąd firma zmierza i liczę, że ta zapowiadana w ostatnich ESPI i raporcie "wielka strategia" nad którą pracuje zarząd pokaże mi jakiś kierunek i pozwoli odpowiedzieć na pytanie "co All in! Games zrobi, żeby generować dalej przychody".

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
AIGAMES -5,04% 1,32 2022-07-01 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.