Spółka jest spalona przez działania prezesa. ogłosił skup i zamiast skupować to wywalił ze słupów akcje ulicy. to co się dziwisz ze ludzie wyskakują bo siedzą tu od roku lub dwóch i cały czas spadek. z podbitkami i ubieraniem naiwnych. wierzysz ze teraz się to zmieni? to jest podbitka w trendzie spadkowym. myślisz ze prezes będzie chciał kupować akcje po 80-90 gr. jeśli tak to dalej bujaj w obłokach