Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  9,25 zł , zmiana od tamtej pory: -82,38%

Re: Halliburton zaczyna wiercic - link

Zgłoś do moderatora
Tylko teraz jak Halliburton przyjedzie do eko po mikrosfere to niech im makro marżę nałóżą.

A z tym rynkiem pracy to jakiś wystrzał w usa na prace w drillingu. Oferty pracy teraz, a rozpoczecie swiadczenia pracy zazwyczaj od koncówki listopada. Czyli 2-3 tygodnie beda sie rozkladac ze sprzetem.

Czy sa jeszcze jakis spolki ktore sa na gpw ktore moga skorzystac na rosnacych cenach paliw kopalnych ? ( poza orlenem, pgnige, lotosem, bo oni to akurat nie skorzystaja ).

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
EKOEXPORT 0,62% 1,63 2023-05-04 02:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.