on ci nie napisze jak zamknięty tydzień, bo to trol, który nie wie nawet jak przełączyć, żeby sobie tygodniowy interwał zobaczyć. spojrzał na notowania, które wyświetliło w bankierze z opóźnineniem 15 minutowy chwilę po otwarciu giełdy...
jutro się obudzi i poda ci zysk za I kwartał 2023r. bo zobaczy że rynki i giełdy nie działają, więc słaba zmienność musi być xDDDDDD