Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  24,60 zł , zmiana od tamtej pory: -6,50%

Re: hahah ale spółka DNO

Zgłoś do moderatora
To że nie idzie do góry to od razu śmieciowa.Ostatnio tu było podobnie po 23zł zbieranko i odpał do 30zł.Także nie wierzymy w ten komentarz.Pamiętajcie tu jest tylko 600000 szt akcji w wolnym obrocie.Skupić tanio i dużo bez wpływu na kurs jest b.ciężko.Chętnie wziąłbym pakiecik po 22-23 zł tylko nie chce nikt się pozbywać.Nie dziwię się przy tak dobrych wynikach sprzedają tylko leszcze.
  • hahah ale spółka DNO Autor: ~luk
  • Re: hahah ale spółka DNO Autor: ~piotr

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
MOSTALPLC 0,00% 23,00 2021-10-22 16:47:58
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.