Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  12,80 zł , zmiana od tamtej pory: 17,97%

Re: Gry online o inwizytorze - jest zle

Zgłoś do moderatora
A pamiętasz gównoburzę po trailerze Elden Ring ?
Ja to pamiętam bardzo dobrze , szczególnie komentarze na temat grafiki , wykreowanego świata , drewnianych ruchów etc.
Na premierze było już znacznie lepiej , grę kupiło 15mln graczy w pierwszy miesiąc sprzedaży
Nie porównuję produkcji From Software do Inkwizytora , ale jednak skoro takie duże studio wypuściło trailer bubla przed najważniejszą premierą to może jednak warto poczekać na efekt końcowy i nie sugerować się artykułami z gry online ( portal dno od kilku lat )
Cp2077 miał średnie oceny 95/100 a co było to dobrze wszyscy wiemy , ludzie zachwycali się materiałami z gry , które serwował Cdp do momentu aż sami nie kupili i spróbowali zagrać

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
THEDUST 0,00% 15,10 2023-06-09 10:47:40
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.