Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  12,80 zł , zmiana od tamtej pory: 17,19%

Re: Gry online o inwizytorze - jest zle

Zgłoś do moderatora
Nie gry online, tylko jakiś pseudointelektualista który nie lubi Piekary i wylewa swoje frustracje.
Tak na prawdę to oprócz grafiki nic o grze powiedzieć po obecnym trailerze nie można, nawet jeżeli chodzi o to jak konkretna rozgrywka będzie wyglądać (pomijając że jest to TPP). Ale jak widać niektórym to nie przeszkadza już wiedzieć. Za to te same patałachy się zachwycały CP2077 czy nowymi Battlefieldami na podstawie trailerów, a co wyszło wszyscy wiedzą.
Ach szkoda gadać na te pseudodziennikarstwo dzisiejsze i ludzi którzy czytają te brednie i biorą je za wyznacznik czegokolwiek oprócz opinie osoby, która na niczym się nie zna a mówi o wszystkim.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
THEDUST 2,04% 15,00 2023-06-06 16:36:39
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.