Grubo to tu jest z tymi inwestorami na Onde fajne info i co? Nic kurs jakby mu betonowe buty założył spolka płynie jak Heweliusz załadowana dobrymi wiadomościami tylko ten beton co go wylali na pokładzie remontując go w stoczni powoduje przechył nie w tą stronę