Lejesz na ulice ? Teraz analiza fundamentalna? O matko boska częstochowska,serio? I to ty który przez lata był nagonem na AT?
Twoje słynne 24 zł czyli linia trendu wzrostowego nie możliwa do złamania.
Od 9 lat tak właśnie traktujesz forum,ale pierwszy raz zaczynasz używać słów z rynsztoka? Przypadek? Flustracja? A może bezradność.
Ulica już nie taka naiwna jak kiedyś.
Niszczyłeś ludzi przez lata i to wraca do ciebie. Powoli ale wraca.