Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,74 zł , zmiana od tamtej pory: -5,91%

Re: Gra Słowianie.

Zgłoś do moderatora
Jak dla mnie początek cywilizacją jest najlepszy to szukanie miejsca na miasta. Początkowy rozwój Potem gdy się posiada czołgi samoloty to budowa gry jakoś i system Turowy kompletnie nie pasuje. W summie taka turówka ze Słowianami mogła by być faja. Ale zagrałoby się też Galammi, Wikiingami, Można by dodawać inne nacje w DLC jeśli się przyjmie gra o słowianach. Ale nie robić ze są tylko sami Słowianie i jedyne jednoczenie się możliwe poprzez lanie się. W kontekście wojny pokojowe jednoczenie powinno być bardziej powszechne. Na Słowian najeżdżali Mongołowie i Niemcy. Może też byli Wikongowie ale nie tak często bo szybko stwierdzili ze nie ma co u nas kraść. Lepiej rabować u anglików. Gdyby poprzerabiać to co mają w punk war to szybko można by taką grę zrobiic. Dlatego myślę ze najprawdopodobniej będzie to turówka.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
JUJUBEE 3,86% 0,70 2025-12-23 16:43:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.