Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,02 zł , zmiana od tamtej pory: -4,17%

Re: Gra, Narzędzia, Silnik

Zgłoś do moderatora
O proszę!!! Profesorek od siedmiu boleści się ocknął :=]

Toooo....., "drogi" profesorku napisz nam wszystkim 10 albo choć 5......, no dobra niech będzie ze 2................., OK, OK..., przynajmniej 1 argument przemawiający za tym, że Spółka APIS S.A. jest dobrze zarządzana i idzie w dobrym kierunku, a wszyscy "biedacy", którzy uwierzyli w słowa prezesa Henia o projektach gamingowych, wielkim osiedlu pod W-wą, dziesiątkom budowanych domów i oczywiście odkupie akcji..., odzyskają swoje pieniądze!!!

Nooooo........, czekamy z utęsknieniem! Pokaż wszystkim inwestorom, którzy uwierzyli "wszem panująceniu Heniowi" i kupowali akcje po 20,10, 8, 6, 5, 4 grosze. Dawaj....., zmasakruj mnie argumentami i merytorycznymi przykładami!

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
APIS -2,63% 0,02 2026-02-17 15:09:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.