Kurde...powiem że na temat twojej psychiki szło by zrobić jakąś prace magisterską. Ludzie tu sobie kółeczka robią, zarabiają pieniadze a ty siedzisz i wiecznie płaczesz... To że ursus wejdzie w złotówki to kwestia czasu, małą częścią akcji sie robi kółeczka a wieksza ilość czeka na wystrzał. Co ty myslisz ze ludzie są aż tak głupcy że władowali wszystkie pieniadze w ursus i czekają na odejście? Chyba ze ty tak zrobiłeś i teraz sie żalisz bo sie boisz ruszyć z kupki zeby broń Boże nic nie stracić...Pamiętak, kto nie ma pieniędzy nie inwestuje i tym samym nie ryzykuje, ryzyko jest wliczone w tą zabawe.