Dnia 2026-06-22 o godz. 11:53 ~xyz napisał(a):
> Ponad 5 lat czekania, a akcjonariusz tutaj nie otrzymał absolutnie nic. Przepraszam były po drodze niezrealizowana emisja z pp, długotrwałe zawieszenia oraz totalny i nieustanny marazm na kursie. Brawo zarząd, dziękuję!
NIE ma za CO ,.... i to dopiero POCZĄTEK atrakcji !!!