Dobrze że tylko stracisz miliony w monopoly ale mam dla ciebie dobrą wiadomość jutro zaczniesz z kolegami grę od początku i znowu będziesz bogaty Zbysiu hahahaha Dobrze że od poniedziałku zaczyna się szkoła to jest szansa że dzieci zamiast wypisywać bzdury na forum wezmą się za coś bardziej pożytecznego np za naukę .....