Dnia 2024-10-02 o godz. 10:09 ~mlody napisał(a):
> po 105 to mi sie udalo jakims fuksem sprzedac... i zagladam od czasu do czasu tutaj i patrze, ze fundusze caly czas kupuja, ze bedzie extra dywidenda, ze za chwile 140 i tak juz ze 2 lata...
Tutaj już tylko spadki, najbliższy przystanek 70zł...