Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  2,48 zł , zmiana od tamtej pory: -63,64%

Re: Gdzie są te miliardowe rynki dla Compremum ?

Zgłoś do moderatora
Zakar nawet wybaczam Ci Twoją pokrętną interpretację pierwszej części mojej wypowiedzi. Ale jeżeli nie zrozumiałeś moim intencji spróbuję to jeszcze raz Tobie wyjaśnić. Tytuł sprzed dwóch lat brzmiał jak hasło reklamowe ,,Compremum w grze o wielomiliardowe inwestycje,, i nieodzwierciedlał stanu rzeczywistych możliwości spółki. Jeśli chodzi o wyjaśnienie kwestii przetargu na 130 wagonów, Co takiego się wydarzyło, to należy pytanie zadać władzom Cpr nie mnie.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
COMPREMUM 0,00% 0,90 2025-10-24 15:35:47
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.