Już trochę czasu posiadam akcje. I cierpliwie czekam i szczerze powiedziawszy nie ma nic piękniejszego niż brak durnych postów zarówno od naganiaczy na spadki jak i wzrosty. Taka błoga cisza. Jestem spokojny o wzrosty jak nie jutro to za miesiąc. Na razie wszystko idzie w dobrym kierunku.