Daj linka do tej analizy na którą się powołujesz, bo to brednie albo stara analiza. Po pierwsze primo to na 130 jest opór a nie wsparcie , po drugie trend jest cały czas wzrostowy w okolicy 120 pln jest średnia 200 sesyjna, 112 ważne wsparcie które ostatnio zadziałało i okolica 94 pln to linia trendu wzrostowego i dopiero po jej przebiciu możemy mówić o zmianie trendu. dlatego proszę alicja nie pisz bzdur i nie wprowadzaj ludzi w błąd.