Dobrze piszesz Comeco. 2-3 grosze zysku to jest 10-15%. To nie jest wcale mało. Oczywiście w dłuższej perspektywie można się spodziwać większego wzrostu ale ... to jest spodziewać się w porównaniu do zarobić 15%. Ja już po 23 odkupiłem to co sprzedałem po 25. I pewnie po 22 niedługo resztę odkupię. A kilka osób pisało, że to niemożliwe w tym tygodniu.
Pozdr, WK