a po co mam brać po 25 czy 26 skoro brałem po 19 i po 20 w tamtym tygodniu w czwartek ? Jak się zdenerwuje to sam oddam by mieć chociaż te kilka groszy zysku jak będę widział, że nie ma obrotów i popytu. Lepiej mieć te 2-3 grosze zysku niż nie mieć go wcale. dzisiaj zdcyduje