Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  71,00 zł , zmiana od tamtej pory: 21,83%

Re: GDYBYM BYŁ POCZĄTKUJĄCYM NA GPW TO GRAŁ BYM NA SPÓŁCE PREZESA GÓRALA

Zgłoś do moderatora
Dnia 2021-06-02 o godz. 15:45 ~MAZUR napisał(a):
> FAKT ŻE ZYSKÓW SZALONYCH TU NIE MA, ALE I STRAT TEŻ NIE MA, SPÓŁKA JEST JEDNĄ Z NIELICZNYCH NA GPW KTÓRA MA ZYSK O INFLACJĘ, A I INNE DOBRODZIEJSTWA, ZYSK ZE WZROSTU AKCJI I DYWIDENDY. TO JEST FAKT, A TO CO PISAŁEM ODNOSI SIĘ DO ZAWODOWYCH GRACZY NA GPW, Z BIUR MAKLERSKICH Z DOŚWIADCZENIEM 15 LAT NA GPW. I PROSZĘ TO MIEĆ NA UWADZE, ŻE PREZES GÓRAL JEST ZNAKOMITY NA GPW. A JA TAK PISZĘ BO LUBIĘ TAK Z 300% ZYSKU, ALE DLA MŁODYCH TO NAJCZĘŚCIEJ 300% STRAT. CZYLI TU NA ASSECO MOŻNA GRAĆ LEPIEJ JAK W BANKU NA ODSETKI. JAK KTOŚ UCZY SIĘ GPW I MA TALENT TO LEPIEJ ZAROBI.

jak dobrze że jest inaczej :):):):)

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
ASSECOPOL -1,65% 86,50 2021-09-20 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.