Forum Giełda +Dodaj wątek

Re: Gdyby tu wszedł Patrowicz.....

Zgłoś do moderatora
Dnia 2012-08-21 o godz. 13:44 ~ale napisał(a):
> Dnia 2012-08-21 o godz. 00:03 ~olo napisał(a):
>
> Czlowieku nawet o tym nie mysl,nie wiesz co czynisz spytaj
> > innych ludzi (forum ats energi) to zobaczysz jak
> on ludzi
> do ruiny doprowadzil!!!!!!!!!!!!!!!
> Opamietaj sie synu i
> nie wymieniaj nazwiska tego
> OSOBNIKA.
nie wejdyie
autor Mariusz Patrowicz 2013.02.23 14:09
Zdaniem Forbesa wystarczy jedna porządna hossa i Mariusz Patrowicz znajdzie się w gronie 100 najbogatszych Polaków. Mariusz Patrowicz najbogatszy Polak 2012,bcc,fon,atlantis,elkop,urlopy.pl,resbud,ifcapital,Tusk

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
SOBET 0,00% 0,01 2013-07-02 02:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.