Stary zespół rozwalilby cala pozostala kase na zabawe i marzenia z kosmosu a PD i tak lepsze juz nie bedzie, więc ich wsparcie techniczne nie mialaby wielkiego wpływu na sprzedaż.
I jeszcze jedno, to nie PLW przegonił stary zespół tylko oni sami odeszli zostawiając firmę, graczy i akcjonariuszy na lodzie. I to nie caly rok po debiucie na NC, zabrakło im ikry żeby stawić sprawom czoła więc zdezertowali jak banda dzieciaków.
To co zrobił PLW to zabezpieczenie środków firmy żeby kamizelka i spółka nie przechulali wszystkiego i tylko dzięki temu ta spolka jeszcze istnieje.