Forum Forex +Dodaj wątek

Re: GBP/USD

Zgłoś do moderatora
stoję z S po 1,347 liczę , że jutro mi wejdzie bo BoE nic nie zrobi i GBP jak pchełka podskoczy
  • GBP/USD Autor: ~Munio
  • Re: GBP/USD Autor: ~bull
  • Re: GBP/USD Autor: ~Munio
  • Re: GBP/USD Autor: ~wredny