~hwh masz całkowitą rację. Zapakowalem się po kokardy :( bedzie płacz bo wziąłem juz dwie dywidendy, za każdą dokupilem akcji ile się da. Srednia mi rosnie, bo teraz tez dokupuję... Co mam teraz zrobić przyjacielu? Juz wiem. Wypiję Twoje zdrowie, bo Ci się przyda, skoro nie zauwazyles potencjału spółki. Siup