W sumie nie zdziwilbym się gdybyście byli oplacanymi trolami przez fundusze, co by ludzie specjalnie wychodzili po waszych komentarzach. Człek który nie ma interesu w tym, sam z siebie nie będzie wchodził na forum spółki i tracił czas na doradzanie przez wyzywanie. To jest bezprodukcyjne i nielogiczne.
Co was obchodzą nasze akcje i nasze straty?