sam chyba kupie jakas gowno-spolke z NC i zmienie profil dzialanosci na gaming. widze ze nawet klepiąc gry z gimnazjalistami za 5 tys zl. dam rade opchnac frajerom akcje za co najmniej 100 tys. czysty biznes, a może sam będę je robil jakims darmowym programem... patrząc na te smieci od ERNE,to wystarczy wkleic 4 screen shoty i jest komu opylac papier.zrobie sobie zdjecie z Kicińskim i rozejdzie się plota ze wspolpracuje z CDP !! a jak się ogole… 2 pompy w miesiac