Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  22,55 zł , zmiana od tamtej pory: -32,24%

Re: Gamalytic 6mln $

Zgłoś do moderatora
Orle tak w skrócie (bo nie wiem jak to dokładnie opisać nie udostępniając excela) to na podstawie ilości komentarzy po uwzględnieniu zwrotów szacuje sprzedaż na poziomie ok. 320 tys. egzemplarzy (po 14 dniach całkiem nieźle się to sprawdziło). Przychód na kopie przyjmuję ok. 44 PLN (szacowane na podstawie sprzedaży ze STEAM i HEYBOX po 14 dniach), to nam daje przychód na poziomie ok. 14 mln PLN ( do tego należy dodać, nierozliczoną zaliczkę z HEYBOX, przychód od ULTIMATE GAMES oraz sprzedaż z ich sklepu internetowego i kickstarter i backerit). Koszt wytworzenia zaksięgowany 3mln420tys. (nie wiem jak wzrosły koszty developmentu do tej pory)
Zysk ze sprzedaży wychodzi zatem lekko powyżej 10 mln i od tego trzeba będzie jeszcze odjąć revshare.
Niedługo raport za I kwartał to może dowiemy się czegoś więcej bezpośrednio od spółki

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
GAMEOPS 0,00% 15,28 2025-10-16 16:25:09
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.