słuszna racja, ta wydmuszka wyprzedała cały prawie majątek, zwolniła doświadczonych pracowników i nie podpisała żadnego rentownego kontraktu - brawo prezes tak trzymać oby starczyło wam na pensje od wydojonego akcjonariaty, niebawem pewnie banki zainteresują się sytuacją w gcn