A bierzesz pod uwagę, że wystarczy 20-30 osób takich jak ja posiadających ponad 1,5% całego free floatu i sypacze zostaną wykupieni? Free float tutaj to śmieszne 22 miliony PLN. Obecnie sypią prawdopodobnie ludzie z kontami na płatnych portalach inwestycyjnych, bo portale te są przekonane, że jak stal zacznie spadać, to Bowim zacznie wykazywać straty netto. Poza tym uważają, że zyski są tylko księgowe i nie przypuszczają że w IIIQ spółka może pokazać jakąś gotówkę na koncie.